Mindful Vinyasa

Praktyka rozwijająca siłę, elastyczność i stabilność zarówno dla ciała jak i umysłu. Mindful Vinyasa to zajęcia gdzie będziemy budować w miarę dynamiczne sekwencje, uważnie i świadomie łącząc oddech z każdym ruchem. Praktyka poprzez płynne ruchy pomoże zwiększyć zakresy, a także wzmocni nasz core poprawiając tym samym równowagę i świadomość ciała. Te zajęcia zabiorą Cię w podróż przez powitania słońca, pozycje stojące i asany siedzące, z opcją na balanse i inwersje. Będzie kreatywnie, dynamicznie ale też uważnie i świadomie. Zajęcia dla wszystkich którzy lubią różnorodność i płynność w jodze, chcą poczuć energię w ciele ale też z uwagą budować swoją praktykę.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL