Kundalini

Joga Kundalini znana jest jako „joga świadomości”. Jest silnym i transformującym rodzajem jogi, która regeneruje i wzmacnia układy nerwowy i gruczołowy. Zajęcia jogi Kundalini składają się z intensywnych fizycznych ćwiczeń (kriya), ćwiczeń oddechowych, mudr, relaksu i śpiewania wysokowibracyjnych mantr. Jakie efekty daje Joga Kundalini? M.IN. – równowaga emocjonalna -obniżenie odczuwania stresu – lepsza intuicja – silniejsze i bardziej rozciągnięte ciało -lepsza kreatywność – eliminacja negatywnych wzorców zachowań.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL