Joga z Kartami

Połączenie praktyki jogi ze skupieniem na emocjach, intuicji i duchowym wzroście za pomocą kart tarota, zwierząt mocy i innych narzędzi do introspekcji. Joga uczy uważności, lepszego kontaktu z ciałem, większej świadomości siebie. Karty pomagają skontaktować się z podświadomością, wyjść poza rutynowe myślenie, zobaczyć rzeczy z innej perspektywy. Te zajęcia to łagodna Vinyasa, czyli płynna, dynamiczna forma ruchu, z wyraźnym zaznaczeniem ćwiczeń oddechowych i medytacji z koncentracją na wylosowanych przez uczestników kartach. Nieświadomość mówi językiem snów, wizji, symboli – będziemy uczyć się słuchać i patrzeć, tak by rozumieć ten język. Joga z kartami ma pomóc poczuć się dobrze, zarówno w ciele – poprzez wzmacnianie go i rozluźnienie, jak i w życiu – pomagając znaleźć własną narrację, budować swoją opowieść.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL