Joga start – dla początkujących

Zajęcia dla osób początkujacych i nie tylko. Skupimy się przede wszystkim na budowaniu świadomosci ciała i relacji ruchu z oddechem poprzez poznawanie podstawowych asan stojących, siedzących i leżących, z uwagą na prawidłowe zaangażowanie mięśni oraz wszelkie modyfikacje pozycji z użyciem pomocy jogowych (klocków, wałków, pasków etc), tak aby praktyka była bezpieczna. Wzmocnisz i uelastycznisz swoje ciało, a także nauczysz się go słuchać, lepiej je poczujesz oraz uwolnisz nagromadzone w nim napięcia.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL