Joga od podstaw

Praktyka dla tych, którzy zaczynają przygodę z jogą, chcą stworzyć solidne podstawy, zrozumieć terminologię jogi oraz poprawić swoją technikę. Zajęcia stworzone tak, by wprowadzić w świat jogi w sposób zrozumiały i budujący pewność siebie. Nauczysz się lub rozwiniesz pozycje jogi i dowiesz się jakie korzyści z nich płyną. Stopniowo będą wprowadzane modyfikacje oraz warianty asan. Każde spotkanie skupione będzie również na technikach oddechowych, relaksacyjnych oraz medytacji.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL