Funky Vinyasa

Zajęcia funky vinyasa bazują na synergii ruchu i oddechu. Poprzez świadome wejście w ciało i oddech, mamy okazję na krótką chwilę “wyjść” z głowy i odpocząć od zgiełku codzienności. Na zajęciach znajdą się elementy skrupulatnej Iyengar jogi, luźnej maha jogi oraz uziemiającej yin jogi. Co jakiś czas będziemy również pracować z różnymi technikami oddechowymi. Podczas zajęć będzie duże pole do eksploracji własnych możliwości oraz eksperymentowania z bardziej zaawansowanymi pozycjami. Funky vinyasa może być wymagająca, ale nie musi;) – to Ty stajesz na macie i to Twoje ciało decyduje na co jest w danym dniu gotowe. Poprzez wiele wariantów asan praktyka jest dostosowana dla każdego. W trakcie praktyki stawiamy na pierwszym miejscu komunikację z własnym ciałem, słuchanie jego potrzeb i podążanie za nimi, a za drzwiami zostawiamy ambicje naszego umysłu. Czas na macie to czas od Ciebie dla Ciebie. Zajęcia odbywają się w Bronowicach.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL