BLOOM Bliżej Nieba – łagodne, wiosenne przebudzenie

Share:

Wyobraź sobie ciepłe promienie słońca delikatnie muskające Twoją twarz, kiedy po jodze pijesz kawę na tarasie. Twoje płuca wypełnia krystaliczne powietrze, czujesz zapach ziemi budzącej się do życia. Nieopodal słyszysz radosny śpiew ptaków, zwiastujących niechybny rozkwit wszystkiego, rychłą eksplozję zieleni i wszelakich kolorów. Wiosna to moment na który w naszym klimacie czeka się z utęsknieniem. …

Wyobraź sobie ciepłe promienie słońca delikatnie muskające Twoją twarz, kiedy po jodze pijesz kawę na tarasie. Twoje płuca wypełnia krystaliczne powietrze, czujesz zapach ziemi budzącej się do życia. Nieopodal słyszysz radosny śpiew ptaków, zwiastujących niechybny rozkwit wszystkiego, rychłą eksplozję zieleni i wszelakich kolorów.

Wiosna to moment na który w naszym klimacie czeka się z utęsknieniem. Już nadeszły dłuższe dni, wiatr jest coraz cieplejszy. To idealny moment, żeby opuścić domowe przytulisko, pozwolić sobie na pozimowy reset, i zakwitnąć w nowej energii wiosny!
BLOOM Bliżej Nieba to weekendowe mini – wakacje dla osób które są gotowe zadbać o swój dobrostan, przy przejściu pomiędzy zimą a wiosną.
Zajęcia poprowadzi Anna Kwietniak, pod jej czułym i czujnym okiem będziesz mieć możliwość zregenerować się, odpocząć i naładować energetycznie na przywitanie wiosny. Praktyka będzie łagodna, nastawiona na reset, regenerację i odstresowanie. Sięgniemy również do ćwiczeń oddechowych i medytacji, a także do jogi twarzy.
Daty:
Weekend (piątek – niedziela), 31 marca do 2 kwietnia 2023
Gdzie?
Pensjonat Bliżej Nieba https://www.facebook.com/blizejniebapensjonat/Wola Skrzydlańska 128, 34-625
Koszt:
Early Bird (do 5 marca): 1100 zł, Late Bird (po 5 marca): 1200 zł
W cenę wliczone jest wszystko za wyjątkiem transportu.
Dla kogo?
Dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Jeśli nie masz przeciwwskazań do praktyki jogi, dołącz do nas! Napisz do nas, jeśli masz pytania.
Pokoje:
Dostępne są piękne i komfortowe pokoje dwuosobowe oraz trzyosobowe z łazienkami.
Co jemy?
Śniadanie, obiad i kolacja- Wszystko przyrządzane na miejscu ze świeżych i lokalnych produktów. Domowo-pieczony chleb – takie klimaty!
Plan wyjazdu:
(miej proszę na uwadze, że może się on na miejscu trochę zmienić, ponieważ będziemy reagować na potrzeby grupy).
Piątek:
Przyjazd, od 15:00
17:30 Joga powięziowa + medytacja prowadzona
19:00 Kolacja
20:00 Krąg Powitalny
Sobota:
7:30 Joga powięziowa i hatha na dzień dobry – joga dla barków i szyi
9:00 Śniadanie
11:00 Sesja oddechowa pranayamy
12:30 Obiad
13:30 Spacer i wyprawa na Śnieżnicę, w zależności od pogody
19:00 Kolacja
20:30 Joga łagodna na dobranoc – Powięziowa z elementami Jogi Nidy
Niedziela:
7:30 Medytacja prowadzona
8:00 Joga powięziowa z elementami jogi twarzy (rozluźnienie żuchwy)
9:00 Śniadanie
Wykwaterowanie do godziny 11:00
Opcjonalne, spacer w naturze, po opuszczeniu pokojów.
W planie wyjazdu są cztery sesje jogi- w tym hatha, powięziowa i joga twarzy, medytacja i pranayama- dużo oddechu oraz dużo relaksu (spacery, leżakowanie, biblioteczka), plus wyprawa w naturę, na dziki szlak!
Dodatkowo dostępne/płatne jest również saunarium (sauna sucha, infrared i ruska bania).
Opcjonalnie zabiegi w strefie spa- masaże, zabiegi na twarz, peelingi całego ciała, terapie czaszkowo krzyżowe i inne. Tutaj znajdziesz pełną ofertę: https://blizejnieba.eu/spa/ – pamiętaj jednak by zarezerwować sobie miejsce z wyprzedzeniem.
Chcesz dołączyć? Napisz do nas na adres: kontakt@jogacentrum.org
Aby potwierdzić rezerwację, poprosimy Cię o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł na konto Joga Centrum 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisz: Bliżej Nieba.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to koniecznie daj znać przy zapisie.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłata nie jest zwracana, natomiast miejsce można przekazać innej osobie.
O prowadzącej, jej własnymi słowami:
Prowadzę regularne sesje jogi od kilku lat. W swojej praktyce czerpię z różnych stylów – tak, by joga stawała się naturalną częścią życia. Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim metodą Iyengara (2018-2021), ucząc się od Romka Grzeszykowskiego precyzji i dokładności. Jestem nauczycielem jogi powięziowej – nauka u Wojtka Karczmarczyka była dla mnie oświadczeniem zmieniającym perspektywę, tę na macie i poza nią. Klasyczne podejście do hatha i vinyasa jogi zdobyłam w szkole Vinyasa Jest, gdzie zrealizowałam 200-godzinny kurs Yoga Teacher Training (Yoga Alliance).

Podobne wydarzenia

„Opowieści niesamowite” – pisarsko-fotograficzna wyprawa po kwiat paproci. Czy szukasz nowych form wyrazu i chcesz spróbować fotografii lub kreatywnego pisania? A może tworzysz od jakiegoś czasu i potrzebujesz inspiracji? Czy chcesz poznać interesujące, twórcze osoby? Poeksperymentować ze swoimi artystycznymi projektami? Skonsultować swoje prace z profesjonalną redaktorką i doświadczoną fotografką? Czy masz ochotę uciec od zgiełku …

Czy wydaje Ci się, że joga jest tylko dla rozciągniętych i elastycznych? Być może szukasz "swojej" formy aktywności, ale jeszcze nie trafiłeś/trafiłaś na tę idealną? A może szukasz praktyki, która obudzi Twoje ciało, jednocześnie kojąc umysł? Jeżeli któreś z powyższych rezonuje z Tobą, to nasz kurs Vinyasa Jogi jest dla Ciebie! W czasie kursu: – …

Znajdź czas dla siebie i wyjedź z nami na weekend z HOT JOGĄ do hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA ****. Zasługujesz na ten luksus! W planach mamy kompletny relaks i jak najlepsze zadbanie o Ciebie: Dwa noclegi w pokoju 2 osobowym typu standard Codzienne wegetariańskie śniadania, obiady i kolacje – serwowane z Restauracji …

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL