Bhajany w maju

14 maja 2017

19:30 - 23:00

Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków

wolne datki

Kochani! Przygotowaliśmy dla Was kolejną ucztę muzyczną i plejadę dźwięków w Joga Centrum. Co to ma znaczyć? Ano to, że już w najbliższą niedzielę przywitamy pełnie wiosny śpiewając Bhajany! Dla odmiany (i już na stałe) Bhajany prowadzić będzie Aleksandra Kubacka –  nasza ukochana joginka, która również na weekend przygotowała specjalne, cykliczne praktyki joga vinyasa łagodna (ale o tym za chwilę, w innym wydarzeniu – obserwujcie nasze aktualności!)

BHAJANY W MAJU
DZIEŃ: niedziela
DATA: 14 maj 2017
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
GODZINA: 19:30 – 23:00

….CO WAŻNIEJSZE INFORMACJE…

• Spotkanie płatne pod postacią wolnych datków.
• By spędzić ten czas jak najmilej, poszerzcie nasz krąg „bhajan”, zabierając ze sobą swoich bliskich, znajomych oraz przyjaciół – miejsce dla każdego się znajdzie! W tym podpunkcie informujemy, również, że dzieciaki i zwierzaki są również mile widziane – gdyby ktoś z Was miał taki dylemat wewnętrzny co by tu zrobić „z nimi” w ten niedzielny wieczór 😉
• W ramach inspiracji muzycznej, prosimy, przyniesiecie ze sobą swoje instrumenty muzyczne (jeśli takowe posiadacie) – pomoże nam to podsycić ogień naszych głosów!
• Co by zadbać nie tylko o nasze serca i umysły i by nasze brzuszki nie „zostały puste”, zachęcamy wszystkich biesiadników do przyniesienia „czegoś małego, dobrego” i podzielenia się w ten niedzielny wieczór ze wszystkimi biesiadnikami!

Mamy nadzieję, że jak zawsze, dookoła nas, będzie się unosić zrelaksowany duch tradycji, różnorakich kultur, atmosfera przyjaźni i radości. Przybywajcie więc, z otwartymi umysłami oraz chęcią śpiewu, a my przyjmiemy Was z otwartymi ramionami 🙂

Czekamy na Was,
Joga Centrum

Restorative Joga

read next